Departament d'Infermeria i Fisioteràpia
capcelera

Fisioteràpia

Cognoms Campus Categoria Correu
Aiguadé Aigudé, Ramon Leida Col·laborador Doctor raiguade@dif.udl.cat
Almazán Tribó, Judith Lleida Associat TP jalmazan@dif.udl.cat
Barranco Reixachs, David Igualada Associat TP dbarranco@dif.udl.cat
Bigordà Sagué, Albert Lleida Associat TP albertbs@dif.udl.cat
Bonet Ordériz, Anna Lleida Associat TP anna.bonet@dif.udl.cat
Bravo Navarro, Cristina Lleida Investigador Postdoctoral cbravo@dif.udl.cat
Cabau Manau, Laia Lleida Associat TP laiacabau@dif.udl.cat
Campoy Guerrero, Carmen Soledad Lleida Investigador Postdoctoral carme.campoy@dif.udl.cat
Carles Gomà, Silvia Igualada Associat TP silvia.carles@dif.udl.cat
Casanova Gonzalvo, Carles Lleida Col·laborador Doctor c.casanova@dif.udl.cat
Climent Sanz, Carolina Lleida Investigador Predoctoral ccs2@dif.udl.cat
Crucci Vázquez, Santiago Lleida Associat TP santiago.crucci@dif.udl.cat
Domingo Corchos, Manuel Lleida Associat TP mdomingo@dif.udl.cat
Fernández Lago, Helena Lleida Investigador Postdoctoral helena.fernandez@dif.udl.cat
Ferrández Martí, Daniel Igualada Associat TP dferrandez@dif.udl.cat
García Martínez, Ester Lleida Investigador Predoctoral ester.garcia@dif.udl.cat
Gómez Garcia, Maria Dolores Igualada Associat TP loligomez@dif.udl.cat
Grau Cercós, Felix Lleida Associat TP felix.grau@dif.udl.cat
Grau Feliu, Anna Lleida Associat TP agrau@dif.udl.cat
Leal Planes, M. Angeles Lleida Associat TP aleal@dif.udl.cat
Liuzzo, Vincenzo Lleida Associat TP vincenzo@dif.udl.cat
López Diaz, Juan Vicente Lleida Investigador Postdoctoral juanlopez@dif.udl.cat
López Pérez, Maria Teresa Igualada Associat TP maitelopez@dif.udl.cat
Macias Tribó, Joel Lleida Associat TP joelmt@dif.udl.cat
Mambrona Girón, Luis Lleida Associat TP lmambrona@dif.udl.cat
Martí Pujol, Antoni Lleida Associat TP antoni.marti@dif.udl.cat
Martínez Navarro, Oriol Lleida Associat TP oriolmn@dif.udl.cat
Mascaró Vilella, Alfons Lleida Associat TP amascaro@dif.udl.cat
Masip Bonastre, Olga Lleida Associat TP olgamasip@dif.udl.cat
Maurici Puente, Didac Lleida Associat TP dmauricio@dif.udl.cat
Mestres Martorell, Marina Lleida Associat TP marinamestres@dif.udl.cat
Monge Esqué, Aida Lleida Associat TP aida.monge@dif.udl.cat
Montes Mañas, Ana Lleida Associat TP ana.montes@dif.udl.cat
Moure Romero, Lourdes Lleida Associat TP lurdesmoure@dif.udl.cat
Orio Sallent, Aimar Igualada Associat TP aimar.orio@dif.udl.cat
Palacín Fornons, Mª Elena Lleida Associat TP hpalacin@dif.udl.cat
Paüls Prieto, Silvia Lleida Associat TP spauls@dif.udl.cat
Pifarré San Agustin, Fernando Lleida Associat TP fpifarre@dif.udl.cat
Piñol Rius, Gemma Igualada Associat TP gpinol@dif.udl.cat
Pons Camps, Patrick Lleida Associat TP patrick@dif.udl.cat
Queralt Segura, Jordi Igualada Associat TP jqueralt@dif.udl.cat
Rodrigo Claverol, Maria Dolores Lleida Associat TP maylos.rodrigo@dif.udl.cat
Romero Temporal, Jordi Igualada Associat TP jromerotemporal@dif.udl.cat
Ropero Tena, Eric Lleida Associat TP eropero@dif.udl.cat
Rubi Carnacea, Francesc Josep Lleida Col·laborador Doctor frubi@dif.udl.cat
Sánchez Galvez, Mercè Lleida Associat TP msanchez@dif.udl.cat
Sallés Oller, Laia Lleida Associat TP lsalles@dif.udl.cat
Serra Zaragoza, Jaime Lleida Associat TP jserraz@dif.udl.cat
Solé Cases, Silvia Lleida Investigador Postdoctoral silviasole@dif.udl.cat
Sureda Balcells, Ramon Igualada Associat TP (substitut)  @dif.udl.cat
Valenzuela Pascual, Francesc Lleida Col·laborador Permanent fvp1969@dif.udl.cat
Verdejo Amengual, Francisco Lleida Associat TP x.verdejo@dif.udl.cat

 

Darrera modificació: 25/06/2019
Imprimir Enrera Pujar


Inici | Accessibilitat | Sobre el web | Mapa | Avís legal | Contacte
© 2014 Universitat de Lleida - Pl. de Víctor Siurana 1, 25003 Lleida - Tel. (+34) 973 70 20 00 - Tots els dret reservats
Ombra