Departament d'Infermeria i Fisioteràpia
capcelera

Fisioteràpia

Professor/a Categoria                                   
Email
Aiguadé Aiguadé, Ramón Col·laborador Doctor ramon.aiguade@udl.cat
Almazán Tribó. Judith Professorat Associat judith.almazan@udl.cat
Barranco Reixachs, David Professorat Associat david.barranco@udl.cat
Bigordà Sagué, Albert Professorat Associat albert.bigorda@udl.cat
Bonet Ordériz, Anna Professorat Associat anna.bonetorderiz@udl.cat
Bravo Navarro, Cristina Investigador Postdoctoral cristina.bravo@udl.cat
Cabau Manau, Laia Professorat Associat laia.cabau@udl.cat
Campoy Guerrero, Carmen Investigador Postdoctoral carme.campoy@udl.cat
Carles Gomà, Silvia Professorat Associat silvia.carles@udl.cat
Casanova Gonzalvo, Carles Col·laborador Doctor carles.casanova@udl.cat
Cases Monfort, Silvia Professorat Associat silvia.cases@udl.cat
Climent Sanz, Carolina Professorat Associat carol.climent@udl.cat
Crucci Vázquez, Santiago Professorat Associat santiago.crucci@udl.cat
Domingo Corchos, Manuel Professorat Associat manel.domingo@udl.cat
Fernández Lago, Helena Investigador Postdoctoral helena.fernandez@udl.cat
Ferrández Martí, Daniel Professorat Associat daniel.ferrandez@udl.cat
Font Canyelles, Antoni Professorat Associat antoni.font@udl.cat
García Martínez, Ester Investigador Predoctoral ester.garcia@udl.cat
Gómez Garcia, Maria Dolores Professorat Associat loli.gomez@udl.cat
Granado Casas, Minerva Professorat Associat minerva.granado@udl.cat
Grau Cercós, Felix Professorat Associat felix.grau@udl.cat
Grau Feliu, Anna Professorat Associat anna.grau@udl.cat
Leal Planes, M. Angeles Professorat Associat angels.leal@udl.cat
Liesa Vivancos, Gabriel Professorat Associat gabriel.liesa@udl.cat
Liuzzo, Vincenzo Professorat Associat vincenzo.liuzzo@udl.cat
López Diaz, Juan Vicente Investigador Postdoctoral juanvicente.lopez@udl.cat
López Pérez, Maria Teresa Professorat Associat maite.lopez@udl.cat
Macias Tribó, Joel Professorat Associat joel.macias@udl.cat
Mambrona Girón, Luis Professorat Associat luis.mambrona@udl.cat
Martí Pujol, Antoni Professorat Associat antoni.marti@dif.udl.cat
Martínez Navarro, Oriol Professorat Associat oriol.martinez@udl.cat
Masbernat Almenara, Maria Investigador Postdoctoral maria.masbernat@udl.cat
Masip Bonastre, Olga Professorat Associat olga.masip@udl.cat
Mestres Martorell, Marina Professorat Associat marina.mestres@udl.cat
Miralbés Torner, Ferran Professorat Associat ferran.miralbes@udl.cat
Monge Esqué, Laia Professorat Associat aida.monge@udl.cat
Montes Maña, Ana Professorat Associat ana.montes@udl.cat
Moreno Fortes, Nicolas Professorat Associat nicolas.moreno@udl.cat
Moure Romero, Lourdes Professorat Associat lurdes.moure@udl.cat
Oms Gasulla, Jamina Professorat Associat jaminaoms@dif.udl.cat
Orio Sallent, Aimar Professorat Associat aimar.orio@udl.cat
Palacín Fornons, Mª Elena Professorat Associat helena.palacin@udl.cat
Paüls Prieto, Silvia Professorat Associat silvia.pauls@udl.cat
Pifarré San Agustín, Fernando Professorat Associat fernando.pifarre@udl.cat
Piñol Rius, Gemma Professorat Associat gemma.pinol@udl.cat
Pons Camps, Patrick Professorat Associat patrick.pons@udl.cat
Queralt Segura, Jordi Professorat Associat jordi.queralt@udl.cat
Rodrigo Claverol, Maria Dolores Professorat Associat mariadolores.rodrigo@udl.cat
Ropero Tena, Eric Professorat Associat eric.ropero@udl.cat
Rubi Carnacea, Francesc Josep Col·laborador Doctor francesc.rubi@udl.cat
Sánchez Galvez, Mercedes Professorat Associat merce.sanchez@udl.cat
Sallés Oller, Laia Professorat Associat laia.salles@udl.cat
Serra Zaragoza, Jaime Professorat Associat jaime.serra@udl.cat
Sevilla Guevara, Francesc Professorat Associat francesc.sevilla@udl.cat
Solaní Subirada, Julia Professorat Associat julia.solani@udl.cat
Solé Cases. Silvia Investigador Postdoctoral silvia.sole@udl.cat
Sorribes Burgués, Anna Professorat Associat anna.sorribes@udl.cat
Sureda Balcells, Ramon Professorat Associat ramon.sureda@udl.cat
Txurruka Artamendi, Hibai Professorat Associat hibai.txurruca@udl.cat
Valenzuela Pascual, Francesc Col·laborador Doctor fran.valenzuela@udl.cat
Verdejo Amengual, Francisco Professorat Associat franciscojose.verdejo@udl.cat

 

Darrera modificació: 06/07/2020
Imprimir Enrera Pujar


Inici | Accessibilitat | Sobre el web | Mapa | Avís legal | Contacte
© 2014 Universitat de Lleida - Pl. de Víctor Siurana 1, 25003 Lleida - Tel. (+34) 973 70 20 00 - Tots els dret reservats
Ombra