Departament d'Infermeria i Fisioteràpia
capcelera

Infermeria

Cognoms Campus  
Correu Categoria
Alzuria Alòs, Rosa Mar Lleida rmalzuria@dif.udl.cat Associat TP
Artigues Barberà, Eva Maria Lleida emartigues@dif.udl.cat Associat TP 
Ballesté Torralba, Jordi Lleida jordi.balleste@dif.udl.cat Associat TP
Bañeres Argiles, Cecilia Lleida cecilia@dif.udl.cat Associat TP
Barallat Gimeno, Eva Maria Lleida ebarallat@dif.udl.cat Agregada
Barrufet Perera, Marta Igualada martabarrufet@dif.udl.cat Associat TP
Bellon, Filipp Lleida filip.bellon@dif.udl.cat Investigador Predoctoral
Blanco Blanco, Juan Lleida joan.blanco@dif.udl.cat Col·laborador Doctor
Bobillo Montes, Yolanda Lleida yolanda.bobillo@dif.udl.cat Associat TP
Bonet Augè, Aïda Igualada aida.bonet@dif.udl.cat Associat TP
Botigué Satorra, M. Teresa Lleida teresa.botigue@dif.udl.cat Col·laborador Doctor
Briones Vozmediano, Erica Lleida erica.briones@dif.udl.cat Lectora Serra Hunter
Brugués Perotti, Stella Igualada stellabrugues@dif.udl.cat Associat TP
Cabau Bobet, Dolors Lleida dcabau@dif.udl.cat Associat TP
Cáceres Becerra, Manuel M. Lleida manu.caceres@dif.udl.cat Associat TP
Calderó Solé, Miquel Angel Lleida macaldero@dif.udl.cat Associat TP
Campo Aledo, Susanna Igualada scampo@dif.udl.cat Associat TP
Carrasco Ignés, Sonia Lleida scignes@dif.udl.cat Associat TP
Carrasco Rupérez, Maria Pilar Lleida pilar.carrasco@dif.udl.cat Associat TP
Casanovas Marfà, Mar Igualada mar.casanovas@dif.udl.cat Associat TP
Costa Mateu, Juan Antonio Lleida joancosta@dif.udl.cat Associat TP
Costa Menen, M. Angeles Lleida acosta@dif.udl.cat Associat TP
Elez Martínez, Maria Angeles Lleida ma.elez@dif.udl.cat Associat TP
Escobar Bravo, Miguel Angel Lleida miguel.escobar@dif.udl.cat Col·laborador Doctor
Espart Herrero, Anna Igualada anna.espart@dif.udl.cat Lectora Serra Hunter
Estallo Sanz, Leyre Lleida leyre.estallo@dif.udl.cat Associat TP
Farré Oliva, Domèncec Lleida domenecfarreoliva@dif.udl.cat Associat TP
Farré Pagés, Nuria Lleida nuria.farre@dif.udl.cat Associat TP
Fauria Garcia, Yolanda Lleida yfauria@dif.udl.cat Associat TP
Fermiñan Miró, Marta Lleida martafermi@dif.udl.cat Associat TP
Ferrer Gil, Maria Lleida maria.ferrer@dif.udl.cat Associat TP
Figuera Collada, Eva Maria Lleida eva.figuera@dif.udl.cat Associat TP
Fité Serra, Ana Maria Lleida afite@dif.udl.cat Associat TP
Folguera Arnau, Maria Mercè Lleida merce.folguera@dif.udl.cat Associat TP
Gamero Diaz, Maria Del Mar Lleida mar_gamero@dif.udl.cat Associat TP
Garcia Cuadrat, Esther Lleida esthergarc@dif.udl.cat Associat TP
Garcia León, Cristina Igualada cgarcia@dif.udl.cat Associat TP 
Garcia Solanes, Edith Lleida edith.garcia@dif.udl.cat Associat TP
Gea Sánchez, Montserrat Lleida montse.gea@dif.udl.cat Col·laborador Doctor
Gimeno Pi, Iraida Lleida igimeno@dif.udl.cat Associat TP
Giralt Palou, Rosa Igualada rgiralt@dif.udl.cat Associat TP
Gómez Manrique, Natalia Igualada nataliagomez@dif.udl.cat Associat TP
Gómez Santos, Santiago Felipe Lleida santiago-felipe.gomez@dif.udl.cat Associat TP 
González Zobl, Griselda Igualada griselda@dif.udl.cat Associat TP
Gros Naves, Silvia Lleida sgros@dif.udl.cat Associat TP
Guitard Sein-Echaluce, M. Luisa Lleida m.luisa.guitard@dif.udl.cat TUC
Gutierrez Vilaplana, Jose M. Lleida josepmariagutierrez@dif.udl.cat Associat TP
Hernández Santamaria, Luis Lleida luis.hernandez@dif.udl.cat Associat TP
Ibarz Escuer, M. Mercè Lleida merce.ibarz@dif.udl.cat Associat TP
Laborda Higes, Fátima Maria Lleida fatima-maria.laborda@dif.udl.cat Associat TP 
Lago Porredón, Clara Igualada clara@dif.udl.cat Associat TP
Lavedán Santamaría, Anna Lleida ana.lavedan@dif.ud.cat Lector
Lavernia Prades, Maria Josefa Lleida m.jose.lavernia@dif.udl.cat Associat TP
Legido-Quigley, Helena Lleida helena.legido-quigley@dif.udl.cat Visitant Lector
Lemus Valerio, M. José Lleida mjlemus@dif.udl.cat Associat TP
Llimona Coronado, Regina Igualada reginallimona@dif.udl.cat Associat TP
Loriente Bardají, Blanca Lleida bloriente@dif.udl.cat Associat TP
Mabras Morales, Clara Lleida clara.mabras@dif.udl.cat Associat TP
Macià Casoliva, Laura Lleida lmacia@dif.udl.cat Associat TP
Marquilles Bonet, Maria Carmen Lleida cmarquilles@dif.udl.cat Associat TP
Marsal Mora, Josep Ramon Igualada joseprmarsal@dif.udl.cat Associat TP
Marsal Riera, Laia Igualada lmarsal@dif.udl.cat Associat TP 
Martí Calaf, Maria Igualada mmarti@dif.udl.cat Associat TP
Martínez Barriuso, José Maria Lleida josepm.barriuso@dif.udl.cat Associat TP
Martínez Broto, Andres Lleida amartinezbroto@dif.udl.cat Associat TP
Martínez del Carmen, Alicia Igualada aliciamartinez@dif.udl.cat Associat TP
Martínez Garcia, Eva Igualada emartinez@dif.udl.cat Associat TP
Martínez Millan, Daniel Igualada danimartinez@dif.udl.cat Associat TP
Martinez Soldevila, Jordi Lleida jmartinezs@dif.udl.cat Associat TP
Masot Ariño, Olga Lleida olga.masot@dif.udl.cat Investigador Postdoc
Mirada Masip, Gloria Lleida gloria.mirada@dif.udl.cat Associat TP
Mirabent Domingo, Joan Igualada joan.mirabent@dif.udl.cat Associat TP 
Molina Vaño, Mª Ines Igualada inesmolina@infermeria.udl.cat Associat TP
Montiel Romero, Isabel Igualada isabelmontiel@fif.udl.cat Associat TP (SUBST)
Nuin Orrio, Carmen Lleida carmen.nuin@dif.udl.cat TUC
Oliver González, Eva Luisa Igualada evaoliver@dif.udl.cat Associat TP
Pascual García, Alexandra Lleida alexandra.pascual@dif.udl.cat Investigador Predoctoral
Paraiso Pueyo, Elena Lleida elena.paraiso@dif.udl.cat Investigador Predoctoral
Pastells Peiró, Roland Lleida roland.pastells@dif.udl.cat Associat TP
Pedrol Aige, Teresa Lleida teresa.pedrol@dif.udl.cat Associat TP
Pérez Horcajo, Juan Manuel Igualada juan-manuel.perez@udl.cat Associat TP 
Piñol Rabinat, Marta Lleida martapr@dif.udl.cat Associat TP
Portella Torrent, Esther Igualada esther.portella@dif.udl.cat Associat TP 
Postic Bijavica, Tijana Igualada tijanapostic@dif.udl.cat Associat TP
Ramírez Baraldès, Estel·la Igualada eramirez@dif.udl.cat Associat TP
Ramírez García, Anabel Igualada anabel.ramgar@dif.udl.cat Associat TP
Ramírez Molinero, Rebeca Lleida rebecaramirez@dif.udl.cat Associat TP
Regany Riu, Carlota Lleida cregany@fif.udl.cat Associat TP
Riera Riu, Jorge Lleida jordi.riera@dif.udl.cat Associat TP
Roca Llobet, Judith Lleida judithrl@dif.udl.cat Col·laborador Doctor
Roca Martí, Silvia Igualada silvia.rocamarti@dif.udl.cat Associat TP
Rocaspana García, Mariona Lleida marionarocaspana@dif.udl.cat Associat TP
Roda Vela, Rosa Maria Lleida rosa.roda@dif.udl.cat Associat TP
Rogel Vilanova, Marina Lleida marina.rogel@dif.udl.cat Associat TP
Rubinat Arnaldo, Esther Lleida erubinat@dif.udl.cat Lectora Serra Hunter
Salinas Roca, Maria Blanca Lleida blanca@dif.udl.cat Associat TP
Sánchez Bernal, Laura Igualada l.sanchez@dif.udl.cat Associat TP
Sanchez Fernández, Maria Lleida maria.sanchez@dif.udl.cat TUC
Sánchez Pascual, Nazaret Lleida nazaret.sanchez@dif.udl.cat Associat TP
San José Riba, Mireia Igualada msanjose@dif.udl.cat Associat TP
Segura Minguella, Ana Lleida anna.sm@dif.udl.cat Associat TP
Selva Pareja, Laia Lleida laia.selva@dif.udl.cat Associat TP
Seoane Barbosa, Laura Lleida lauraseoane@dif.udl.cat Associat TP 
Serra Escarp, Olga Lleida olga.serra@infermeria.udl.cat Associat TP
Setó Gort, Eloisa Lleida eloisa.seto@dif.udl.cat Associat TP
Sevilla Guevara, Francesc Igualada fsevilla@dif.udl.cat  Associat TP
Sicart Loncán, Silvia Lleida silvia.sicart@dif.udl.cat Associat TP 
Solé Mirasol, Janet Igualada janet.sole@udl.cat Associat TP 
Solis Vidal, Silvia Lleida ssolis@dif.udl.cat Associat TP
Sorolla Villas, Carolina Lleida carolsorolla@dif.udl.cat Associat TP
Taló Solé, Maria Mercedes Igualada mercetalo@dif.udl.cat Associat TP
Teixiné Martin, Anna Lleida anna.teixine@dif.udl.cat Associat TP
Tejero Vidal, Lorena Lourdes Lleida lorena.tejero@dif.udl.cat Associat TP
Torrà i Bou, Joan Enric Lleida joanenric.torra@dif.udl.cat Investigador Postdoc
Torrecilla Hernández, Maravillas Lleida maravillas.torrecilla@dif.udl.cat Investigador Postdoc
Torrelles Pijuan, M. Jesús Lleida maria-jesus.torrelles@dif.udl.cat Associat TP 
Torres Pifarré, M. Magdalena Lleida mtorres@dif.udl.cat Associat TP
Tort Nasarre, Gloria Igualada gloriatort@dif.udl.cat Visitant Col·laborador Doctor
Turner Llauradó, Paul Lleida pturner@dif.udl.cat Associat TP
Varela Guerrero, Victor Igualada victor.varela@udl.cat Associat TP 
Zapata Rojas, Amalia Lleida amalia.zapata@dif.udl.cat Associat TP

 

Darrera modificació: 12/12/2019
Imprimir Enrera Pujar


Inici | Accessibilitat | Sobre el web | Mapa | Avís legal | Contacte
© 2014 Universitat de Lleida - Pl. de Víctor Siurana 1, 25003 Lleida - Tel. (+34) 973 70 20 00 - Tots els dret reservats
Ombra